من و قلی

هفته اولی که فهمیدم باردارم دوییدم رفتم یه دونه از این بالش بارداری ها خریدم اونم صورتی شو که به روتختی و اتاق و اینا بیاد بعد اسمشم گذاشتیم قلی ! حالا چرا قلی خودمم نمی دونم والله . از بس من بد خوابم و اصلا از سال ها قبل بارداری غصه شب نخوابی های اون دوران رو داشتم و از بس که چند تا از دوستام که همه مشکل منو داشتن یعنی فقط و فقط باید رو شکم می خوابیدن که خوابشون ببره از این بالشه تعریف کردن که خیلی به کارشون اومده و خیلی کمک کرده به خوب خوابیدنشون بنده انتظار معجزه از این قلی خان داشتم . یه دو سه شب اول واقعا دمش گرم حال داد حسابی و کمک کرد خوب بخوابم ولی بعد کم کم دیگه هیچ کاری ازش بر نیومد خاک بر سر و من می مونم و یه عالمه مشت و لگد که هوار سرش می کنم تا صبح و دق و دلیمو از بد بخوابی سر این قلی بد بخت در می یارم و هر چر فحشه نثارش میکنم  . البته یه وقت هایی هم که شب می رم جایی می خوابم و به چیز خوردن می افتم از بی قلی بودن بر که می گردم خونه چند ساعت اول یا نهایت شب اول قلی جون صداش میکنم ولی بعد باز از شب دوم به حامی می گم این مرتیکه بی خاصیت رو واسه چی خریدم من ؟ هیچ کاری ازش بر نمی یاد جز تنگ کردن جای من !

خلاصه که داستانی دارم شبا بنده با این  قلی خان . اول های شب چنان بغلش می کنم که انگار رفیق گرمابه و گلستانمه یه نیم ساعت سه ربعی که می گذره با دو سه تا مشت و لگد پرتش می کنم پایین از تخت و چار تا فحشش هم می دم بعد باز می بینم نمی تونم بخوابم و کلافه میشم دوباره میکشمش بالا از تخت . الانم با اینکه بیچاره کمتر از شش ماهه زیر دست منه ولی عین این پیرمردهای پا لب گور شده فک نکنم عمرش به آخرای بارداری من برسه .

بابا شما تجربه دار ها می شه بگید چه طوری رو پهلو می خوابید که دهنتون سرویس نمی شه ؟ پاهاتون سر نمی شه آیا ؟ پهلوتون درد نمی گیره آیا ؟ چطوری آخه تا صبح رو پهلو می خوابید ؟ چرا من هر چی زور می زنم نمی تونم پس ؟

حالا تا الان دکترم گفته بود اگه به شکم هم بخوابی مشکلی نیست راحت تر بودم گاهی شکمم رو می انداختم رو قلی و یه چند ساعتی راحت می خوابیدم ولی از هفته بیست به بعد گفت که دیگه نباید رو شکم بخوابی و فقط پهلو . الان سه هفته است که خواب شب بر من حرام شده باور کنین اصلا همین که پام رو می زارم تو تخت عزای اینو دارم که ده دقیقه یکربع بعد پهلو و پام درد می گیره حالا این وسط تکرر ادارم که هنوز پا بر جاست هم قوز بالا قوز دیگه .

/ 25 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سرخی خانم

سلام مملول جان. خدا رو شکر که اومدی نوشتی یه کم راستش نگرانت شده بودم خوشحالم که هم حال خودت خوبه هم حال نی نی و پدر نی نی. من عادت دارم که فقط و فقط روی شکم بخوام اگر رو شکم نخوابم اصلا خوابم نمیبره من الان سالهاست که وقتی به حاملگی فکر میکنم میترسم هر کی هم که حامله است اولین سوالم ازش اینه که شما چجوری میخوابی ؟؟ [چشمک] من که بلد نیستم ولی امیدوارم که مامانهای دیگه راه حلهای خوبی برات داشته باشن. خوشحالم که دوباره می نویسی خیلی جات خالی بود. من همیشه بهت سر میزنم اینکه کامنت نمیزارم رو به حساب بی معرفتیم نزار. میبوسمت. مواظب خودت باش مامان ممول.

خاتون

منم که از اول به پهلو می خوابیدم پس نمی تونم کمکی بهت بکنم [نیشخند] ولی امیدوارم یک راه حل خوب پیداکنی [لبخند]

فلفل خانم

وااااای به اینش فکر نرده بودم باید تمرین کنم که دیگه رو شکم نخوابم حالا اینجا قلی جان پیدا میشه از کجا بخریم قلی را شاید به کار ما آمد[نیشخند]

لادن

عزیزم من هم الان توی هفته 28 هستم و دهن من هم سرویس شده.گاهی از خواب میپرم میبینم توی خواب ساعتها به روی شکم خوابیدم و نفهمیدم

یه نفر که . . .

سلام ممول عزیز مدتهاست که می خونمت ولی ترجیحم به ساکت بودن بود تا الان که این مطلبت رو خوندم و یاد پارسال خودم افتادم ! من تا آخرین روز بارداریم هم روی شکم میخوابیدم . . . یه بالش نرم داشتم که اونو میذاشتم یه طرف شکمم که دیگه خیلی به شکمم فشار نیاد هرچی هم آقای همسر یا بقیه بهم میگفتن که نخواب اینجوری گوشم بدهکار نبود . . . کسی که عادت داشته باشه به شکم بخوابه فقط میفهمه که چقدر مصبیته وقتی بهت بگن مجبوری به پهلو بخوابی . . .

لیدی جین

پسملو را ببویس و سلام قلی رو برسون![نیشخند]

اتوسا

ضایع بود جمش بنماید این وب را [قهقهه][سبز]

رها-ستایش

سلام ممول جان بی تعارف میگم هر وقت خواستی خونت رو بسابی بنده در خدمتم ... بخدا راست میگم [ماچ]

سنی

قلی خان میشه لطف کنی این ممول ما رو بخوابونی بی زحمت حالا نمی دونم چجوری ببین چی دوست داره همون کار رو براش بکن وگرنه دیگه توصیه تو رو به هیچکی نمی کنه هااا ممول مادر شدن چقدر سختههههه[اضطراب] منم همیشه سریع از پهلو به شکم می خوابم ولی فکر کنم وقتی سنگین بشی ناخودآگاه خودت اتوماتیک وار رو به پهلو بشی...

سپیده

ممول جان من از این خواننده خاموشاتم!راهی نداره مادر.خبر بد اینکه تا آخر ماه 9 این داستان ادامه داره و بدترش اینه که بعد هم به خاطر نینی داستان بی خوابی ادامه داره.این تجربه من مامان نینی 5ماهه:)ببخشید ناامیدت کردم:)))