همکاری در حد بنز

آقا این پسرک نخودچی ما باز هم به ما ثابت کرد که بیش از پیش غیر قابل پیش بینیه . بچه ام علی رغم تمام دل نگرانی های بی دلیل و مسخره ما در تمام طول سفر بچه بی نهایت خوبی بود یعنی همکاری در حدی که وقتی برای پرواز رفتمون که جمعه ساعت 6 صبح بود و مجبور بودیم ساعت 4.5 بیدارش کنیم و من استرس داشتم که چون خوابش نصفه می شه بد اخلاق می شه و چه کنم و اینا ! بچه ام خودش آلارم موبایل باباش که به صدا در اومد مثل یه گل خندون چشماش رو باز کرد و شروع کرد بازی کردن و تونستیم قشنگ سر صبر پوشک و لباسش رو عوض کنیم و به صورت کاملا بیدار و هشیار و خوش اخلاق رفتیم نشستیم تو هواپیما تا خود شیراز هم بازی کرد و اونجا هم خیلی خوب با دختر دوست حامی همبازی شد و برای خودشون انقدر بازی می کردن تا این پسرک انرژی اش به صفر می رسید و خاموش می شد در واقع !!!

برای اولین بار هم رستوارن رفتن رو تجربه کرد پسرم و با پاهای کوچولوی خودش از پله های کی اف سی شیراز رفت بالا . تازه هایپر استار اونجا رو هم دید هر جای دیگه ای هم بردیمش همین قدر خوب و خوش اخلاق بود و انقدر تاتی تاتی کنان همه جا رو می گشت که هر کی از کنارمون رد می شد یه عالمه قربون صدقه اش می رفت . برگشتنی فقط چون ساعت پرواز دقیقا مصادف شده بود با ساعت خوابش و بی نهایت هم خسته بود کمی اذیت شد چون که خوابید و می خواست بغلطه که خوب نمی تونست راحت باشه و هی بیدار می شد و دیگه یکربع آخر پرواز هواپیما رو گذاشت رو سرش . البته مهماندار های هواپیمایی ماهان هم خیر سرشون با اون ایرباسشون کم بی تقصیر نبودن . یه بالشت نداشتن تو هواپیما که بدن بذارم زیر سر بچه ام که کمتر اذیت باشه . بعد از سه بار خواهش آخرش سرمهماندار رو صدا کردم و کلی بهش توپیدم اون جناب هم فقط هی گفت شرمنده شرمنده ! همین .

به هر حال سفر خوبی بود و بسیار بسیار زیاد موثر در بهبود روحیه همگانی خانواده مون . بماند که بعد از برگشت بی هیچ دلیل موجهی بین من و حامی شکر آب شده و همچنان کمی هست اونم سر یک مسئله بیخود و مسخره .

امیدوارم که دستاورد سفر اون چیزی باشه که انتظار داریم ولی به هر حال سپردیمش به خدا و صلاح و مصلحتش . پسرک شیرینم انقدر بچه خوبی بود که به نگرانی های مادرانه بی خود و بی جهتم پایان دادم و تصمیم گرفتیم حتما تابستون یک سفر دور تر و طولانی تر رو باهاش تجربه کنیم . به امید خدا .

/ 8 نظر / 26 بازدید
نیکادل

توپیدی به مهموندار؟ آفرین[نیشخند] تازه ماهان بهترین ایرلاین ماست مثلا... اینم برای نخود چی[ماچ] عکسش رو نمیذاری ممول؟

دریس: کاش منم شیراز بودم شاید میشد همو ببینیم. پسر داشتن خوبه پس؟[زبان] از طرف من یه بوووس گنده از لپاش بکن.[ماچ]

شیرین

بچه خوش اخلاق در سفر نعمتیه.

گلپر

یک توصیه مادربزرگانه برای این قندعسل هر روز اسپند دود کن .برای خودت و حامی هم همینطور.

لیدی جین

من به تو چی بگم که خبر ندادی و منو از لذت دیدار خودت و شاه پسرت محروم کردی؟ حسابی ببوسش و دفعه ی بعد خبر بده ... خواهشمندم!!!

اقا محمد هستم

سلام. جالب بود. این تیتر ها رو از کجا میسازی با هوش ؟ خوشحال میشم منو هم لینک کنید.

لیدی جین

آخ جووووووووووووووووووون یعنی می شه؟

دخترمجرد

سلام این بار دوم که نظر ما رو خط میکشیا،اوه مای گاد