ماجراهای ممول و حامی و نخودچی شون

  • همه خوبی های این تعطیلات یه طرف ، این به هم خوردن تنظیم ساعت خواب انسان یه طرف ! خوب معلومه که وقتی دو سه روز پشت سر هم ساعت 12 صبح !! از خواب پا شی و ساعت 1 صبحونه بخوری و دوباره بخوابی و فیلم ببینی تا ساعت 4 ! بعد ناهار بخوری و تا 9 شب بخوابی و همچنان فیلم ببینی . بعد که شام خوردی باز دوباره بخوابی و فیلم ببینی تا 12 شب . بعد دیگه بخوابی دوباره تا خود 12 صبح ! ساعت خوابت بدنت گ.. گیجه می گیره دیگه ! یعنی دیگه این آخرا زخم بستر گرفتیم از بس کمر و ماتحتمون رو زمین مونده بود !!!
  • این خانم طبقه چهارمی ما بنده خدا ! علاقه عجیبی به اسپند داره ! مهمون که از خونش بره باید اسپند دود کنه فرقی نداره چه ساعتی باشه ! می خواد 12 شب باشه می خواد 3 صبح باشه یا می خواد اصلا 7.20 دقیقه صبح باشه حتی ! در هر حال بلافاصله یعنی هنوز مهمونا از جلوی در خونه ما که طبقه سومی باشیم رد نشده بوی اسپند این خانم تمام ساختمون رو پر می کنه . بخت بد ما هم که خدا هر چی به ما نداده یه حس بویایی داده که به سگ گفتیم زکی ! یعنی عوض قد و هیکل و پول و شانس ورداشته لطف کرده حس بویایی مون رو تقویت کرده !!! هر بویی رو ده دقیقه زود تر از بقیه حس می کنیم یعنی بو نفوذ می کنه به ته اعماق وجودمون بد جوری لامصب . حالا خدا نکنه از یه بویی بدمون بیاد دیگه مگه از تو مخمون بیرون می ره . حالا شما فکر کن صبح با چشمایی که از بی خوابی دیشب داره می سوزه بری گلاب به روتون روم به دیوار دستشویی بعد اونوقت بوی خفن اسپند با بوی خوشبو کننده سیب و بوگیر و بوی طبیعی دستشویی قاطی شده باشه و ییهو بزنه تو دماغت نه خدا وکیلی فقط تصور کن ! چی حالی می شین اونوقت ؟!
  • یه همکار مرد متاهل دارم که طفلکی علاقه عجیبی به آناتومی بدن زنان داره ، اصلا من فکر می کنم بچه که بوده دوست داشته ماما و یا حتی متخصص زنان و زایمان بشه بعد اونوقت قسمت نشده ! شده مسئول بخش فنی شرکت ! طفلکی رو ول می کردی می رفت تو گوگل و سرچ می کرد هر آنچه که مربوط به رشته مورد علاقه بچگی هاش بود و حتی در یوتیوب فیلم های فراوانی که در این زمینه می یافت رو با علاقه دانلود می کرد حیوونی! اکثر مواقع هم تا ساعت 7.30 می موند شرکت در این راستا کارهای تحقیقاتی انجام بده ، اصلا هم واسش مهم نبود که کسی که از پشت سرش به مانیتورش نگاه می کنه و یا از کنارش رد می شه با چه صحنه بی ناموسی !!! ممکنه رو مانیتور آقا طرف شه ، چند باری دیدم که رئیس این صحنه ها رو دید و به روی خودش نیاورد و خودم هم که دیگه سعی می کردم رو مانیتورش نگاه نکنم و برام مهم نبود . چند بار که اتفاقی نگاهم افتاد به مانیتورش دیدم که سخت مشغول کالبد شکافی سینه !!! و یا حتی شناسایی چیدمان دستگاه تولید مثل زن بود مثلا !!!! یعنی این پشتکار و زمانی رو که خرج می کرد واسه این کار اگه از بچگی گذاشته بود تا الان بهترین دکتر زنان و نازایی ! شده بود ، تا اینجای قضیه که به خودش مربوط بود و نو پرابلم ولی از اونجایی که اصولا اکثر این سایت هایی که عکس ها و کلیپ هایی در این زمینه ها دارند پر از ویروس می باشند و سیستم این آقا آنتی ویروس درست و درمون هم نداشت و کامپیوتر ها هم اینجا شبکه است یه بار کل سیستم خودشون پرید و یه بار هم سیستم من بدبخت با وجود آنتی ویروس اورجینال ترکید و بعد از کلی ویندوز ریختن مجدد و این قبیل کارها ، باز دوباره با تلاش بی وقفه این همکارمون سیستم های ما قاط می زد . خلاصه اش این که امروز که اومد دیدم با اخم سیستمش رو جمع کرد و برد گذاشت رو میز خانمی که جدیدا به ما اضافه شده و خیال ما و کل جامعه پزشکان زنان و زایمان رو راحت کرد .
  • می ره 4 میلیون پول مبلمان می ده ، می ره 1٨0 هزار تومن پول هایلایت موهاش می ده ، می ره 400 هزار تومن پول پالتو و چکمه می ده ، می ره سرویس کارد و چنگال می خره 1 میلیون تومن ، می ره انگشتر می خره 3 میلیون تومن بعد اونوقت اول که می شنوه من می خوام برم آرایشگاه واسه ابرو می گه : آره خیلی کارش خوبه واسه منم وقت بگیر ، بعد وقتی می شنوه که هفت هزار تومن می گیره می گه : نه من نمی یام خیلی گرونه من می رم همون آرایشگر خودم که 3 هزار تومن می گیره !!!!!!!!!
  • ای بابا ! برادر من اگه تا حالا کسی برات توضیح نداده که اون یه تیکه غضروف تو شلوارت واسه چی بهت داده شده بیا من خر فهمت کنم ! یعنی چی که وسط دعوا چشمات رو می بندی و همون عضوت رو حواله خواهر و مادر و زن و بچه و پدر و وکیله طرف می کنی ؟! یعنی واقعا سلاح بهتری پیدا نکردی ؟! بابا جان یه جای دیگه رو حواله کن خوب چرا ملاحظه زن و بچه مردم رو که دارن صدات رو می شنون نمی کنی ! من که از بالا تو شرکت شاهد دعوات بودم بنفش شدم دیگه زن و بچه مردم که تو خیابون شاهد اهدا عضوت بودن رو نمی دونم ! می خوام بدونم اگه اونو نداشتی اونوقت وسط دعوا از چی مایه می زاشتی هان ؟!
نوشته شده در یکشنبه ٢٢ دی ۱۳۸٧ساعت ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ توسط ممول جیغ جیغو نظرات ()


Design By : Pichak